dzisiaj: 12, wczoraj: 1
ogółem: 265 675
statystyki szczegółowe
TERMINARZ ROZGRYWEK ROCZNIKA 1999 GRUPA A
KOLEJKA: 1
w dniach 11-12/09/2010
KP Błękitni I Stargard |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
11 - 0 |
|
KS Stal I Szczecin |
UKS Energetyk I Gryfino |
0 - 1 |
|
SL Salos I Szczecin |
MKS Olimpia I Szczecin |
15 - 0 |
|
KP Chemik I Police |
Pogoń I Szczecin SA |
2 - 11 |
|
KOLEJKA: 2
w dniach 18-19/09/2010
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
Pogoń I Szczecin SA |
1 - 9 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
KP Chemik I Police |
3 - 4 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
SL Salos I Szczecin |
1 - 7 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
KS Stal I Szczecin |
0 - 6 |
|
KP Błękitni I Stargard |
Pomorzanin I Nowogard |
4 - 1 |
|
KOLEJKA: 3
w dniach 25-26/09/2010
Pomorzanin I Nowogard |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
4 - 2 |
|
KS Stal I Szczecin |
KP Błękitni I Stargard |
2 - 2 |
|
SL Salos I Szczecin |
KS Arkonia I Szczecin |
14 - 1 |
|
KP Chemik I Police |
UKS Energetyk I Gryfino |
12 - 0 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
MKS Olimpia I Szczecin |
17 - 0 |
|
KOLEJKA: 4
w dniach 02-03/10/2010
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
MKS Olimpia I Szczecin |
19 - 0 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
Pogoń I Szczecin SA |
1 - 11 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
KP Chemik I Police |
0 - 3 |
Walkower |
KP Błękitni I Stargard |
SL Salos I Szczecin |
1 - 1 |
|
Pomorzanin I Nowogard |
KS Stal I Szczecin |
2 - 1 |
|
KOLEJKA: 5
w dniach 09-10/10/2010
KS Stal I Szczecin |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
3 - 1 |
|
SL Salos I Szczecin |
LKS Pomorzanin I Nowogard |
5 - 1 |
|
KP Chemik I Police |
KP Błękitni I Stargard |
5 - 0 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
UKS Energetyk I Gryfino |
3 - 2 |
|
KOLEJKA: 6
w dniach 16-17/10/2010
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
UKS Energetyk I Gryfino |
5 - 1 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
MKS Olimpia I Szczecin |
4 - 1 |
|
KP Błękitni I Stargard |
Pogoń I Szczecin SA |
0 - 4 |
|
Pomorzanin I Nowogard |
KP Chemik I Police |
4 – 6 |
|
KS Stal I Szczecin |
SL Salos I Szczecin |
1 – 3 |
|
KOLEJKA: 7
w dniach 23-24/10/2010
SL Salos I Szczecin |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
4 - 1 |
|
KP Chemik I Police |
KS Stal I Szczecin |
3 – 0 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
LKS Pomorzanin I Nowogard |
14 - 0 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
KP Błękitni I Stargard |
0 - 8 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
KS Arkonia I Szczecin |
6 - 0 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
KS Arkonia I Szczecin |
12 – 1 |
Rozegrany w dniu 28.10.2010 |
KOLEJKA: 8
w dniach 30-31/10/2010
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
KS Arkonia I Szczecin |
9 - 0 |
|
KP Błękitni I Stargard |
UKS Energetyk I Gryfino |
6 - 1 |
|
KS Stal I Szczecin |
Pogoń I Szczecin SA |
0 - 4 |
|
SL Salos I Szczecin |
KP Chemik I Police |
5 - 0 |
|
KOLEJKA: 9
w dniach 06-07/11/2010
Pogoń I Szczecin SA |
SL Salos I Szczecin |
5 – 2 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
LKS Pomorzanin I Nowogard |
1 - 6 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
KP Błękitni I Stargard |
0 - 9 |
|
MECZE PRZEŁOŻONE Z JESIENI NA WIOSNĘ
MECZE PRZEŁOŻONE Z JESIENI NA WIOSNĘ
LKS Pomorzanin I Nowogard |
KS Arkonia I Szczecin |
4 - 1 |
|
LKS Pomorzanin I Nowogard |
MKS Olimpia I Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KP Chemik I Police |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
5 - 2 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
KS Stal I Szczecin |
|
z 9 kolejki |
RUNDA REWANŻOWA
TERMINARZ ROZGRYWEK ROCZNIKA 1999 GRUPA A
KOLEJKA: 10
w dniach 09/10-04-2011
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
KP Błękitni I Stargard |
0 - 7 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
KS Stal I Szczecin |
0 - 0 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
SL Salos I Szczecin |
0 - 6 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
KP Chemik I Police |
0 - 4 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
Pomorzanin I Nowogard |
1 - 2 |
|
KOLEJKA: 11
w dniach 16/17/18-04-2011
Pogoń I Szczecin SA |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
11 - 1 |
|
KP Chemik I Police |
MKS Olimpia I Szczecin |
7 - 0 |
|
SL Salos I Szczecin |
UKS Energetyk I Gryfino |
4 - 0 |
|
KS Stal I Szczecin |
KS Arkonia I Szczecin |
5 - 1 |
|
Pomorzanin I Nowogard |
KP Błękitni I Stargard |
1 - 5 |
|
KOLEJKA: 12
w dniach 30-04/01-05-2011
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
Pomorzanin I Nowogard |
3 - 3 |
|
KP Błękitni I Stargard |
KS Stal I Szczecin |
6 - 0 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
SL Salos I Szczecin |
0 - 2 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
KP Chemik I Police |
1 - 5 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
Pogoń I Szczecin SA |
1 - 13 |
|
KOLEJKA: 13
w dniach 07/08-05-2011
MKS Olimpia I Szczecin |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
2 - 3 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
UKS Energetyk I Gryfino |
14 - 0 |
|
KP Chemik I Police |
KS Arkonia I Szczecin |
7 - 1 |
|
SL Salos I Szczecin |
KP Błękitni I Stargard |
2 - 1 |
|
KS Stal I Szczecin |
Pomorzanin I Nowogard |
0 - 1 |
|
KOLEJKA: 14
w dniach 14/15-05-2011
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
KS Stal I Szczecin |
1 - 2 |
|
LKS Pomorzanin I Nowogard |
SL Salos I Szczecin |
1 - 2 |
|
KP Błękitni I Stargard |
KP Chemik I Police |
1 - 3 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
MKS Olimpia I Szczecin |
|
przełożony |
KS Arkonia I Szczecin |
Pogoń I Szczecin SA |
0 - 10 |
przełożony na |
KOLEJKA: 15
w dniach 21/22-05-2011
UKS Energetyk I Gryfino |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
3 - 2 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
KS Arkonia I Szczecin |
0 - 6 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
KP Błękitni I Stargard |
2 - 0 |
|
KP Chemik I Police |
Pomorzanin I Nowogard |
2 - 1 |
|
SL Salos I Szczecin |
KS Stal I Szczecin |
4 - 1 |
|
KOLEJKA: 16
w dniach 28/29/05-2011
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
SL Salos I Szczecin |
3 - 3 |
|
KS Stal I Szczecin |
KP Chemik I Police |
1 - 3 |
|
LKS Pomorzanin I Nowogard |
Pogoń I Szczecin SA |
0 - 2 |
|
KP Błękitni I Stargard |
MKS Olimpia I Szczecin |
9 - 0 |
|
KS Arkonia I Szczecin |
UKS Energetyk I Gryfino |
1 - 2 |
|
KOLEJKA: 17
w dniach 04/05-06-2011
KS Arkonia I Szczecin |
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
0 - 6 |
|
UKS Energetyk I Gryfino |
KP Błękitni I Stargard |
1 - 5 |
|
MKS Olimpia I Szczecin |
LKS Pomorzanin I Nowogard |
4 - 13 |
|
Pogoń I Szczecin SA |
KS Stal I Szczecin |
9 - 0 |
|
KP Chemik I Police |
SL Salos I Szczecin |
2 - 4 |
|
KOLEJKA: 18
w dniach 11/12-06-2011
OKS Prawobrzeże I Szczecin |
KP Chemik I Police |
1 - 15 |
|
SL Salos I Szczecin |
Pogoń I Szczecin SA |
1 - 4 |
|
KS Stal I Szczecin |
MKS Olimpia I Szczecin |
8 - 0 |
|
LKS Pomorzanin I Nowogard |
UKS Energetyk I Gryfino |
0 - 1 |
|
KP Błękitni I Stargard |
KS Arkonia I Szczecin |
6 - 0 |
|
|
drużyna |
mecze |
punkty |
bramki |
1. |
Pogoń I Szczecin SA |
18 |
51 |
152 - 14 |
2. |
KP Chemik I Police |
18 |
45 |
88 - 35 |
3. |
SL Salos I Szczecin |
18 |
44 |
84 – 23 |
4. |
KP Błękitni I Stargard |
18 |
35 |
72 - 23 |
5. |
LKS Pomorzanin I Nowogard |
18 |
25 |
47 - 55 |
6. |
KS Stal I Szczecin |
17 |
17 |
30 - 41 |
7. |
OKS Prawobrzeże I Sz-n |
18 |
17 |
60 - 83 |
8. |
UKS Energetyk I Gryfino |
17 |
16 |
31 - 81 |
9. |
KS Arkonia I Szczecin |
18 |
6 |
14 - 104 |
10. |
MKS Olimpia I Szczecin |
16 |
3 |
14 - 137 |
OTERMINARZ ROZGRYWEK ROCZNIKA 1999 GRUPA B
KOLEJKA: 1
KP Błękitni II Stargard |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
1 - 8 |
|
KS Stal II Szczecin |
UKS Energetyk II Gryfino |
5 - 0 |
|
SL Salos II Szczecin |
MKS Olimpia II Szczecin |
2 - 3 |
|
KP Chemik II Police |
Pogoń II Szczecin SA |
1 - 7 |
|
KOLEJKA: 2
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
Pogoń II Szczecin SA |
0 - 19 |
|
MKS Olimpia II Szczecin |
KP Chemik II Police |
0 - 9 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
SL Salos II Szczecin |
2 - 3 |
|
KS Arkonia II Szczecin |
KS Stal II Szczecin |
0 - 3 |
walkower |
KP Błękitni II Stargard |
Pomorzanin II Nowogard |
10 - 0 |
|
KOLEJKA: 3
Pomorzanin II Nowogard |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
4 - 1 |
|
KS Stal II Szczecin |
KP Błękitni II Stargard |
4 - 6 |
|
SL Salos II Szczecin |
KS Arkonia II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KP Chemik II Police |
UKS Energetyk II Gryfino |
5 - 2 |
|
Pogoń II Szczecin SA |
MKS Olimpia II Szczecin |
10 - 1 |
|
KOLEJKA: 4
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
MKS Olimpia II Szczecin |
1 - 1 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
Pogoń II Szczecin SA |
1 - 9 |
|
KS Arkonia II Szczecin |
KP Chemik II Police |
0 - 3 |
walkower |
KP Błękitni II Stargard |
SL Salos II Szczecin |
4 - 2 |
|
Pomorzanin II Nowogard |
KS Stal II Szczecin |
2 - 2 |
|
KOLEJKA: 5
KS Stal II Szczecin |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
0 - 3 |
walkower |
SL Salos II Szczecin |
Pomorzanin II Nowogard |
6 - 1 |
|
KP Chemik II Police |
KP Błękitni II Stargard |
3 - 3 |
|
Pogoń II Szczecin SA |
KS Arkonia II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
MKS Olimpia II Szczecin |
UKS Energetyk II Gryfino |
1 - 2 |
|
KOLEJKA: 6
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
UKS Energetyk II Gryfino |
0 - 3 |
|
KS Arkonia II Szczecin |
MKS Olimpia II Szczecin |
0 - 3 |
walkower |
KP Błękitni II Stargard |
Pogoń II Szczecin SA |
0 - 4 |
|
Pomorzanin II Nowogard |
KP Chemik II Police |
2 - 2 |
|
KS Stal II Szczecin |
SL Salos II Szczecin |
1 - 3 |
|
KOLEJKA: 7
SL Salos II Szczecin |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
7 - 1 |
|
KP Chemik II Police |
KS Stal II Szczecin |
8 - 0 |
|
Pogoń II Szczecin SA |
LKS Pomorzanin II Nowogard |
13 - 0 |
|
MKS Olimpia II Szczecin |
KP Błękitni II Stargard |
0 - 9 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
KS Arkonia II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KOLEJKA: 8
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
KS Arkonia II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KP Błękitni II Stargard |
UKS Energetyk II Gryfino |
11 - 0 |
|
KS Stal II Szczecin |
Pogoń II Szczecin SA |
0 - 3 |
walkower |
SL Salos II Szczecin |
KP Chemik II Police |
1 - 3 |
|
KOLEJKA: 9
Pogoń II Szczecin SA |
SL Salos II Szczecin |
6 - 0 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
LKS Pomorzanin II Nowogard |
1 - 2 |
|
KS Arkonia II Szczecin |
KP Błękitni II Stargard |
0 - 3 |
walkower |
MECZE PRZEŁOŻONE Z JESIENI NA WIOSNĘ
LKS Pomorzanin II Nowogard |
KS Arkonia II Szczecin |
1 - 3 |
|
LKS Pomorzanin II Nowogard |
MKS Olimpia II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KP Chemik II Police |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
8 - 0 |
|
MKS Olimpia II Szczecin |
KS Stal II Szczecin |
|
z 9 kolejki |
RUNDA REWANŻOWA
TERMINARZ ROZGRYWEK ROCZNIKA 1999 GRUPA B
KOLEJKA: 10
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
KP Błękitni II Stargard |
1 - 5 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
KS Stal II Szczecin |
1 - 3 |
|
MKS Olimpia II Szczecin |
SL Salos II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
Pogoń II Szczecin SA |
KP Chemik II Police |
11 - 0 |
|
KS Arkonia II Szczecin |
Pomorzanin II Nowogard |
1 - 1 |
|
KOLEJKA: 11
Pogoń II Szczecin SA |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KP Chemik II Police |
MKS Olimpia II Szczecin |
4 - 2 |
|
SL Salos II Szczecin |
UKS Energetyk II Gryfino |
3 - 1 |
|
KS Stal II Szczecin |
KS Arkonia II Szczecin |
2 - 1 |
|
Pomorzanin II Nowogard |
KP Błękitni II Stargard |
0 - 12 |
|
KOLEJKA: 12
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
Pomorzanin II Nowogard |
0 - 3 |
walkower |
KP Błękitni II Stargard |
KS Stal II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
KS Arkonia II Szczecin |
SL Salos II Szczecin |
6 - 0 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
KP Chemik II Police |
3 - 5 |
|
MKS Olimpia II Szczecin |
Pogoń II Szczecin SA |
1 - 10 |
|
KOLEJKA: 13
MKS Olimpia II Szczecin |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
1 - 3 |
|
Pogoń II Szczecin SA |
UKS Energetyk II Gryfino |
9 - 0 |
|
KP Chemik II Police |
KS Arkonia II Szczecin |
13 - 0 |
|
SL Salos II Szczecin |
KP Błękitni II Stargard |
1 - 3 |
|
KS Stal II Szczecin |
Pomorzanin II Nowogard |
0 - 1 |
|
KOLEJKA: 14
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
KS Stal II Szczecin |
2 - 8 |
|
LKS Pomorzanin II Nowogard |
SL Salos II Szczecin |
3 - 7 |
|
KP Błękitni II Stargard |
KP Chemik II Police |
3 - 2 |
|
UKS Energetyk II Gryfino |
MKS Olimpia II Szczecin |
|
przełożony |
KS Arkonia II Szczecin |
Pogoń II Szczecin SA |
0 - 14 |
przełożony na |
KOLEJKA: 15
UKS Energetyk II Gryfino |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
3 - 0 |
walkower |
MKS Olimpia II Szczecin |
KS Arkonia II Szczecin |
0 - 3 |
|
Pogoń II Szczecin SA |
KP Błękitni II Stargard |
2 - 4 |
|
KP Chemik II Police |
Pomorzanin II Nowogard |
20 - 1 |
|
SL Salos II Szczecin |
KS Stal II Szczecin |
0 - 5 |
|
KOLEJKA: 16
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
SL Salos II Szczecin |
0 - 3 |
|
KS Stal II Szczecin |
KP Chemik II Police |
1 - 0 |
|
LKS Pomorzanin II Nowogard |
Pogoń II Szczecin SA |
2 - 6 |
|
KP Błękitni II Stargard |
MKS Olimpia II Szczecin |
6 - 1 |
|
KS Arkonia II Szczecin |
UKS Energetyk II Gryfino |
2 - 0 |
|
KOLEJKA: 17
KS Arkonia II Szczecin |
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
0 - 3 |
walkower |
UKS Energetyk II Gryfino |
KP Błękitni II Stargard |
0 - 1 |
|
MKS Olimpia II Szczecin |
LKS Pomorzanin II Nowogard |
5 - 5 |
|
Pogoń II Szczecin SA |
KS Stal II Szczecin |
3 - 0 |
|
KP Chemik II Police |
SL Salos II Szczecin |
1 - 2 |
|
KOLEJKA: 18
OKS Prawobrzeże II Szczecin |
KP Chemik II Police |
1 - 3 |
|
SL Salos II Szczecin |
Pogoń II Szczecin SA |
0 - 7 |
|
KS Stal II Szczecin |
MKS Olimpia II Szczecin |
5 - 1 |
|
LKS Pomorzanin II Nowogard |
UKS Energetyk II Gryfino |
5 - 0 |
|
KP Błękitni II Stargard |
KS Arkonia II Szczecin |
6 - 0 |
|
GRUPA II
|
drużyna |
mecze |
punkty |
bramki |
1. |
Pogoń II Szczecin SA |
18 |
51 |
139 - 10 |
2. |
KP Błękitni II Stargard |
18 |
45 |
89 - 28 |
3. |
Chemik II Police |
18 |
35 |
90 - 39 |
4. |
KS Stal II Szczecin |
17 |
28 |
43 – 37 |
5. |
SL Salos II Szczecin |
18 |
27 |
43 - 50 |
6. |
LKS Pomorzanin II Nowogard |
18 |
19 |
36 - 93 |
7. |
OKS Prawobrzeże II Sz-n |
18 |
16 |
27– 72 |
8. |
KS Arkonia II Szczecin |
18 |
13 |
16 - 64 |
9. |
UKS Energetyk II Gryfino |
17 |
12 |
22 – 62 |
10. |
MKS Olimpia II Szczecin |
16 |
11 |
23 - 71 |
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Orliki » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||
|